Garść dobrych wiadomości

image_pdfimage_print

Po reportażu pani Anny Żakowieckiej-Krysiak z redakcji Magazynu Ekspresu Reporterów TVP, na konto Fundacji, w październiku wpłynęły darowizny w łącznej kwocie przekraczającej 23 500zł!

Lalka zrobiona i przekazana na aukcję przez Panią Annę, podobnie jak wiele innych przedmiotów na naszych aukcjach, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Lalka została sprzedana za blisko 1 000 złotych, które zwycięzca aukcji wpłacił na konto Fundacji. Co więcej, pozostawił lalkę do naszej dyspozycji, a po uzgodnieniu z autorką wystawiliśmy ją na ponowną licytację.

>> Lalka Dziennikarka TVP ponownie na allegro.pl – zobacz aukcję <<

Jeszcze we wrześniu zakończyła się inna, szczególna licytacja: “z raperski pozdrowieniem”. Komplet ośmiu płyt, w tym najnowsza “Demonologia II”, oraz T-Shirt z autografami artystów został sprzedany za 1050 złotych. Również ta kwota jest już na koncie Fundacji. W sumie z aukcji na allegro zebraliśmy w ostatnich tygodniach blisko 10 000 złotych! Dziękujemy!

Ponad 1500 lalek dla Elizy!Lalka Eliza - 1500!

Skoro już o aukcjach mowa, niedawno na allegro.pl pojawiła się lalka z numerem 1500, o imieniu Eliza. Eliza szuka swojego domu i dziewczynki, której mogłaby pomagać oraz się nią zaopiekować. Ma 28 cm wysokości. Uszyta jest bardzo starannie, zapakowana w piękne pudełko.
Lalka uszyta w czasie akcji szycia lalek dla Elizy w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 41 w Warszawie. W tej akcji lalki szyli dorośli (rodzice, babcie i inni), a dzieci wymyślały imiona lalkom i opisywały ich historie.

 

Podarowane życie

Przypominamy reportaż: Magazyn Ekspresu Reporterów, TVP2, 15 października 2013

Reportaż pani Anny Żakowieckiej-Krysiak znaleźć można na stronie internetowej TVP – Magazyn Ekspresu Reporterów.

  • Reklama