Stary/Nowy Rok

image_pdfimage_print

Kolejny rok już prawie za nami, pora więc na podsumowania i życzenia.

Dzięki Wam każdego dnia mogłam zażywać lekarstwo, które ratuje moje życie. Od kilku miesięcy jestem adresatką „Marzycielskiej poczty” za pośrednictwem której dostaję setki kartek i listów – nie jestem w stanie na nie odpisywać więc proszę, przyjmijcie moje serdeczne podziękowania za wszelkie słowa wsparcia. Listy są cudowne, a niektóre wprost ściskają serce i wyciskają łzy wzruszenia.

Dziękuję też wszystkim wolontariuszom: Sławce, Marcinowi, Marii, Kasi, Asi, Zbyszkowi, Ewie, Oli, Ilonie, Sandrze i wielu, wielu innym, których imion nie jestem w stanie spamiętać. Każdego dnia czuję Waszą obecność i nie tracę nadziei, że w końcu nadejdzie dzień, w którym państwo przejmie finansowanie leczenia mojego i moich przyjaciół, chorych na Niemann-Pick typ C – niech ten dzień nadejdzie w Nowym 2014 Roku.

Dziękuję wszystkim sponsorom, którzy: przekazują lalki i inne przedmioty na aukcję charytatywną, licytują to wszystko, przelewają fundusze na moje konto w fundacji.

Dziękuję również Fundacji Bread of Life za to, że nie pobierają żadnych opłat za prowadzenie mojego konta i całe zebrane fundusze przekazują na moje leczenie i rehabilitację.

Wszyscy jesteście cudowni i sprawiacie, że nadal mogę się cieszyć życiem.

Niech ten Nowy 2014 Rok będzie dla Was pomyślny. Życzę Wam wyłącznie sukcesów, nieustającej radości i wytrwałości w dążeniu do właściwie obranych celów. Jeśli macie jeszcze na to siłę, to proszę trwajcie przy mnie, Filipie, Maćku, Poly i innych chorych na Niemann-Pick typ C. Niech w 2014 roku refundacja naszego leczenia stanie się faktem.

Kocham Was wszystkich i mocno ściskam.

Eliza Banicka z rodzinką.

  • Reklama