Takiego cudu życzymy Elizie

image_pdfimage_print

Wracamy na chwilę do wydarzenia sprzed dwóch tygodni. O wspólnym kolędowaniu w Sanoku pisaliśmy tutaj. Dziś przyszedł czas na krótkie podsumowanie. Pani Joanna Sarnecka, organizatorka koncertu, tak to wydarzenie opisuje:

Kolędowanie dla Elizy to były dla nas wyjątkowe chwile. Zespół Widymo zgodził się zagrać z nami, mimo iż następnego dnia przypadała prawosławna Wigilia i wszystkie Panie miały w domu sporo roboty.
Dzięki Elizie mieliśmy okazję spotkać się i pośpiewać w gronie znanych sobie i nieznanych ludzi. Bardzo nas zintegrował ten cel. Kiedy zespół Widymo miał zaśpiewać apokryficzną kolędę o uzdrowieniu córki kowala, Monika Wolańska powiedziała — “takiego właśnie cudu życzymy też Elizie”. Wypowiedziała jednocześnie to, o czym wszyscy myśleliśmy, bo bardzo chcielibyśmy faktycznie pomóc.
Zdajemy sobie sprawę, że 1100 zł, które zebraliśmy to może sporo, jak na Sanok, ale zarazem w zasadzie nic, jeśli pomyśleć o potrzebach Elizy. Dlatego polecamy się pamięci Państwa Banickich i na pewno coś jeszcze wspólnie wymyślimy.

A jak było możecie zobaczyć na zdjęciach i posłuchać tutaj:

 

IMG_1561

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy. Dla Elizy każda, nawet najdrobniejsza, kwota jest ważna. Zebrane w Sanoku pieniądze wystarczą na trzy kapsułki leku i przełożą się na bezcenne chwile życia.

  • Reklama