Aukcje na portalu Allegro.pl

image_pdfimage_print


Na portalu Allegro.pl trwają nasze aukcje, na których oferujemy przede wszystkim niepowtarzalne, ręcznie szyte lalki. Ale nie tylko: można licytować między innymi płyty znanych artystów, koszulki i sprzęt sportowy z autografami sportowców, książki, katalogi, kalendarze, biżuterię, różne ozdobne drobiazgi, atrakcyjne gadżety, obrazy i grafiki, widokówki i wiele, wiele innych przedmiotów.
Zasady przeprowadzania aukcji charytatywnych na Allegro określają, że wszystkie aukcje tego typu odbywają się na platformie charytatywni.allegro.pl, gdzie swoje konta mają poszczególne fundacje. Przedmioty na aukcje może wystawiać bezpośrednio fundacja, ale może to też zrobić każdy, kto chce podarować przedmiot na określony cel. Zatem teraz każdy, kto uszyje lalkę, może wystawić ją jednocześnie sam na aukcji.

Przygotowaliśmy dla Was szczegółowe instrukcje wideo pokazujące dwa przykładowe sposoby wystawiania przedmiotów na platformie charytatywni.allego.pl. Można je znaleźć na specjalnie utworzonej w tym celu stronie:

Jak wystawić aukcję dla Elizy

Zapraszamy do zapoznania się z opisem na stronie “o nas”.

Wszystkie aukcje dla Elizy można śledzić klikając tutaj.


  • Content not available athttp://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=254&rss=1.
  • Reklama