Aukcje na portalu Allegro.pl

image_pdfimage_print


Na portalu Allegro.pl trwają nasze aukcje, na których oferujemy przede wszystkim niepowtarzalne, ręcznie szyte lalki. Ale nie tylko: można licytować między innymi płyty znanych artystów, koszulki i sprzęt sportowy z autografami sportowców, książki, katalogi, kalendarze, biżuterię, różne ozdobne drobiazgi, atrakcyjne gadżety, obrazy i grafiki, widokówki i wiele, wiele innych przedmiotów.
Zasady przeprowadzania aukcji charytatywnych na Allegro określają, że wszystkie aukcje tego typu odbywają się na platformie charytatywni.allegro.pl, gdzie swoje konta mają poszczególne fundacje. Przedmioty na aukcje może wystawiać bezpośrednio fundacja, ale może to też zrobić każdy, kto chce podarować przedmiot na określony cel. Zatem teraz każdy, kto uszyje lalkę, może wystawić ją jednocześnie sam na aukcji.

Przygotowaliśmy dla Was szczegółowe instrukcje wideo pokazujące dwa przykładowe sposoby wystawiania przedmiotów na platformie charytatywni.allego.pl. Można je znaleźć na specjalnie utworzonej w tym celu stronie:

Jak wystawić aukcję dla Elizy

Zapraszamy do zapoznania się z opisem na stronie “o nas”.

Wszystkie aukcje dla Elizy można śledzić klikając tutaj.


 • Content not available athttp://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=254&rss=1.
 • a czy już wiadomo kiedy aukcje będą dostępne? Chciałam wystawić na aukcję szydełkową zabawkę ale widzę że od dłuższego czasu niczego nie wystawiacie na aukcjach?

  • Admin

   Rzeczywiście, obecnie nie mamy przedmiotów na aukcjach. Większość sprzedała się na aukcji na FB. Jednak konto Fundacji na Allegro jest już ponownie aktywne. Można spokojnie wystawiać przedmioty.

   • właśnie chciałam wystawić wreszcie tą szydełkową maskotkę ale nie da się wybrać Elizy jako cel – wyświetla mi się takie info: “Zbiórka funduszy na Eliza Banicka – aukcje dla Elizy – lalki i nie tylko! Pomagamy Elizie Banickiej. została zakończona. Aby wystawić przedmiot wybierz inny cel.” 🙁

    • Admin

     Tak, rzeczywiście. Pomimo tego, że Fundacja otrzymała potwierdzenie o przedłużeniu ważności konta to aukcji wystawiać nie można. Wyjaśniamy z Allegro co jest przyczyną tego stanu.

     • to w takim razie proszę o info jak już konto będzie działać 🙂

     • Admin

      Pani Moniko, na allegro już wszystko działa jak należy. Pozdrawiamy.

     • dziękuję za info 🙂

 • Reklama